مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات قابل توجه مایع آب بندی پلیمریصادرات عمده مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی

بکارگیری از مایع آب بندی پلیمری برای حوضچه های پرورش ماهی، استخر و جکوزی مزیت های را نسبت به شیوه های سنتی به همراه دارد. آشنایی با خصوصیات کیفی و ویژگی های فنی این محصولات سبب انتخاب بهترین نوع آنها خواهد شد. با توجه به گسترش استفاده از این نوع عایق ها به بررسی همه جانبه مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی و چگونگی سفارش آنها از توزیع کنندگان مستقیم می پردازیم.توزیع کنندگان مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی

خصوصیات قابل توجه مایع آب بندی پلیمری

خصوصیات قابل توجه مایع آب بندی پلیمری مایع آب بندی پلیمری یک نوع عایق تک جزئی بر پایه آب است که در تولید آنها از مواد پلیمری و الستومری سازگار با محیط زیست استفاده می شود. این محصولات پس از قرار گرفتن بر روی سطح مورد نظر تغییرات شیمیایی در مجاورت با هوا دارند که افزایش کارآیی، عمر مفید و عدم خراب شدن در مواجه با آب سرد و گرم را سبب می شوند. انواع مایع آب بندی چسبندگی بسیار زیادی به سطوح بتنی، سیمانی و حتی لوله های فلزی را دارند که محبوبیت آنها را در بین مصرف کنندگان موجب شده است. بکارگیری این نوع مایع آب بندی پلیمری به ویژه برای استخرها و حوضچه های پرورشی مزیت هایی را برای صاحبان مشاغل به همراه دارد که چند مورد از مهمترین آنها عبارتند از:

  • رفع نفوذپذیری سطح نسبت به آب
  • قابلیت کاشی کاری مستقیم بر روی مایع آب بندی
  • قابلیت چسبندگی مناسب به چسب کاشی
  • غیر قابل اشتعال
  • ایجاد یک لایه یکپارچه و بدون درز روی سطح مورد نظر
  • انعطاف پذیری بسیار زیاد در هنگام اجرای کار و آب بندی

البته باید خاطر نشان کنیم که از مایع آب بندی پلیمری نه تنها برای عایق کردن حوضچه ها که جهت پوشش دهی پشت بام، آب نماها، پوشش نمای ساختمان، فاضلاب ها، تونل، دیوارهای سیمانی و گچی و … نیز می توان استفاده کرد.

صادرات عمده مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی

صادرات عمده مایع آب بندی حوضچه پرورش ماهی به طور تقریبی برای هر متر مربع به حدود 550 سی سی مایع آب بندی پلیمری نیاز خواهید داشت. البته نوع سطح، شیب آن و همچنین جنس و ضخامت نیز تا حدود زیادی می تواند در مصرف عایق تاثیرگذار باشد. با توجه به مزیت های کیفی، قیمت مناسب و سهولت اجرا، شاهد افزایش تقاضا برای خرید این محصولات در بازار داخلی و صادات آن به کشورهای همسایه هستیم.
برای اطلاع از چگونگی صادرات مایع آب بندی با هزینه مناسب شناخت بازارهای هدف از یک سو و ارتباط مستقیم با تولید کننده از سوی دیگر اهمیت قابل توجه ای دارد. از آنجایی که خرید مستقیم از تولید کننده در اغلب موارد هزینه هایی را به همراه دارد، برای رفع این چالش، نمایندگان پخش عمده این مرکز آماده تامین انواع عایق های رطوبتی، مایع آب بندی پلیمری و دیگر محصولات این حوزه با نرخ رقابتی هستند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید