مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید ایزوگام عایق حرارتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت ایزوگام عایق حرارتی اصلچگونگی تولید ایزوگام عایق حرارتی

ایزوگام عایق حرارتی را می توان به عنوان عایق پیش ساخته به حساب آورد که توسط مواد اولیه مانند فرآورده های نفتی و سایر مواد به کار رفته در فرایند تولید آن تهیه می گردد، این محصولات در سال های اخیر جایگزین مناسبی برای استفاده از محصولاتی مانند قیر بر روی پشت بام ها شده اند تا از امکان نفوذ آب حاصل از باران و برف جلوگیری نمایند.

تولید ایزوگام عایق حرارتی

کیفیت ایزوگام عایق حرارتی اصل

کیفیت ایزوگام عایق حرارتی اصلکیفیت ایزوگام مانند بسیاری دیگر از مصالح ساختمانی به کار رفته در پروژه ساخت و ساز یک واحد مسکونی یا تجاری وابسته به مواد اولیه به کار رفته در پروسه تولید آن در رنج های متفاوتی عرضه می شود.
از این رو شرکت های تولیدکننده معمولاً با توجه به نوع استفاده از محصولات شان اقدام به تولید ایزوگام های متفاوتی می کنند که امکان استفاده از آن در محیط های گوناگون را فراهم می کند.
البته این نوع از ایزوگام ها به غیر از این که می‌توانند از نفوذ آب حاصل از باران و برف به ساختمان جلوگیری نمایند، می توانند عایق مناسب در مقابل حرارت به وجود آمده در محیط خانه نیز به حساب بیایند، چرا که شرکت‌های تولیدکننده تلاش می‌کنند تا محصولاتی را در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار بدهند که به غیر از نقش نفوذ ناپذیری در مقابل انواع متفاوت مایعات، در مقابل نور خورشید نیز مقاومت بالایی داشته باشند و از فرسودگی پیش از موعد آنها جلوگیری نمایند.
همچنین سطح این ایزوگام  ها به دلیل استفاده از مواد اولیه مانند ورقه های آلومینیوم می تواند عایق مناسبی در مقابل نفوذ ناخواسته گرمای حاصل از تابش نور خورشید نیز به حساب بیاید.
البته استفاده از آن تنها برای پشت بام ها کاربرد ندارد و در بسیاری از موارد برای عایق کاری محیطهای مانند محیط حمام و سرویس بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که به وسیله آنها می توان از نشت آب موجود در محیط هایی مانند استخرها و سرویس های بهداشتی به بیرون جلوگیری نمود.

چگونگی تولید ایزوگام عایق حرارتی

چگونگی تولید ایزوگام عایق حرارتیهمانطور که گفته شد شرکت های تولید کننده معمولاً با استفاده از مواد اولیه گوناگون اقدام به تولید ایزوگام می‌نمایند که می‌توان آنها را در محیط های متفاوتی مورد استفاده قرار داد، اما غالباً مواد اولیه تشکیل دهنده آنها را قیر و محصولات نفتی شکل می دهد چرا که این مواد می‌تواند به دلیل آب گریز بودن در مقابل انتشار انواع متفاوت مایعات نقش به سزایی را ایفا نماید، از طرفی معمولاً این شرکت ها برای سطح بیرونی ایزوگام ها از ورقه های متفاوتی مانند ورق آلومینیوم استفاده می کنند تا در مقابل تهدیداتی مانند نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید