مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عایق رطوبت پشت بام در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های عایق رطوبتی برای پشت باممراحل و چگونگی تولید عایق رطوبتی

عایق رطوبت پشت بام یکی از تجهیزاتی ست که مزایای بسیاری را برای حفظ ساختار هر بامی به همراه دارد. در این زمینه همواره سعی بر این است بر میزان تولید این اجناس افزوده شده و از این نظر، در دسترس قرار بگیرند. قابل ذکر می باشد که چنین ساخته های برخوردار از استاندارد هایی درجه یکی بوده و هم چنین دارای استحکام زیادی می باشند. 

تولید عایق رطوبت پشت بام در کشور

ویژگی های عایق رطوبتی برای پشت بام

ویژگی های عایق رطوبتی برای پشت بامعایق رطوبتی برای پشت بام معمولا دارای خصوصیات مطمئنی می باشد که برای اطلاع رسانی بیشتر ترجیح داده ایم تا به ذکر، برخی از این مشخصه های مهم در زیر بپردازیم :

  • این گونه ساخته همواره از نفوذ آب جلوگیری می کنند. از این جهت است که به هنگام بارش باران های سنگین و پر فشار تأثیر مخربی بر ساختار این بام ها گذاشته نمی شود.
  • از طرفی سنگینی و مقاومتی که این وسایل دارند موجب می گردد تا با گذشت زمان کیفیت خود را حفظ کرده و به آسانی، دچار تغییراتی در سطوح اصلی خود نشوند. این حفظ دوام و پایداری این امکان را می دهد تا در بازه زمانی طولانی، بشود از آن ها استفاده کرد.
  • باید اشاره کرد که چنین محصولاتی از ضخامت های مختلفی نیز برخوردار می باشند و این مساله به فضایی باز می گردد که، باید از آن ها استفاده به عمل آورد.

مراحل و چگونگی تولید عایق رطوبتی

مراحل و چگونگی تولید عایق رطوبتی برای تولید عایق پشت بام لازم است مراحلی دقیق و منظم پشت هم طی شوند تا این که نتایج قابل ملاحظه ای را برای مصرف کنندگان به همراه بیاورند. در ادامه این مراحل را به طور مفصل بیان می کنیم : 

در ابتدا مصالح اولیه این اجناس را با هم ترکیب کرده وآن ها را  به نقطه جوش بالا می رسانند. از سویی آن ها را به همراه افزودن مواد دیگری وارد همزن های پیشرفته ای می نمایند که به خوبی، مواد را مخلوط می کنند. سپس با خنک شدن کامل این اقسام آن ها را برش داده و بسته بندی می نمایند.

از سویی برای نصب آن ها زمانی که اطمینان یافتید که کف پشت بام را یکنواخت کردید باید شروع به، حرارتی دهی منظمی به آن محل نمایید. در این زمینه اولین لایه محافظتی که دارای رنگی سفید می باشد بر روی زمین قرار داده می شود تا کاملا بعد از چندین ساعت، انسجام کافی را پیدا کند.

در دنباله این امور لایه دومی نیز بر روی آن قسمت ها گذاشته شده و برای در بر گرفتن کلیه نواحی، با غلطکی بیشتر صاف می شود. به این شکل است که نگهداره رطوبتی مطمئنی براین این نواحی ایجاد می شوند تا به این صورت، مشکلی برای افراد به وجود نیاید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید