مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان ایزوگام طرح سنگ ضخیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با خصوصیات ایزوگام طرح سنگفروشگاه عرضه ایزوگام طرح سنگ ضخیم

ایزوگام ضخیم طرح سنگ یکی از پرکاربردترین ایزوگام‌های می‌باشد که علاوه بر عایق کاری مکان‌های مختلف جهت زیبایی نمای ساختمان‌ها و پشت بام‌ها به کار گرفته می‌شود. این ایزوگام بسیار محکم و بادوام می‌باشد و به همین دلیل بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است چرا که با استفاده از این ایزوگام‌ها دیگر احتیاج به نماسازی پشت بام و ساختمان‌ها ندارند. از این رو تولید کنندگان ایزوگام طرح سنگ ضخیم انواع این محصولات را در طرح‌های مختلف و رنگ‌بندی‌های متنوع به شیوه‌های مختلفی در بازار توزیع می‌نماید.

تولید کنندگان ایزوگام طرح سنگ ضخیم

آشنایی با خصوصیات ایزوگام طرح سنگ

آشنایی با خصوصیات ایزوگام طرح سنگ درباره خصوصیات ایزوگام طرح سنگ چه می دانید؟

ایزوگام طرح سنگ در حقیقت نوع از ایزوگام های طرح دار می باشد که با استفاده از طرح های سنگ مزین شده است و امروزه در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد.
در حقیقت فویل آلومینیومی موجود در این ایزوگام ها به صورت طرح دار است و به همین جهت بسیاری از افراد جهت زیبایی پشت بام ها، کف استخرها، دیوارهای ساختمان ها و … به استفاده از این ایزوگام ها می پردازند.

از آنجایی که با استفاده از این ایزوگام ها این مکان ها را عایق خواهند کرد و هم از هزینه های دوباره جهت سرامیک زدن و نما کردن این مکان ها جلوگیری می نمایند.

معمولا ایزوگام طرح سنگ دارای خصوصیات مختلفی می باشد که می توان برخی از خصوصیات این عایق های جذاب رطوبتی را بدین گونه بیان کرد:

  • ایزوگام های طرح سنگ معمولا در تنوع رنگی بالایی همچون قرمز، آبی، قهوه ای، خاکستری و … تولید می گردند و با توجه به محل استفاده می توان به انتخاب این نوع ایزوگام ها پرداخت.
  • در مقابل اشعه UV خورشید بسیار مقاوم هستند و به جای فویل آلومینیوم از پوشش های سنگ ضخیم بر روی ایزوگام استفاده شده است.
  • این نوع ایزوگام دارای استحکام کششی بالایی می باشد و دارای انعطاف پذیری بالایی بوده که به آن پایداری حرارتی زیادی بخشیده است.
  • معمولا نصب این ایزوگام ها بسیار راحت است و به همین دلیل استفاده از آن بسیار بالا است.

فروشگاه عرضه ایزوگام طرح سنگ ضخیم

فروشگاه عرضه ایزوگام طرح سنگ ضخیم ایزوگام طرح سنگ ضخیمم دارای مقاومت رطوبتی بالایی می باشد و به همین جهت بسیاری از مشتریان در مکان های مختلف به استفاده از آن می پردازند از آنجایی که تغییرات دمایی بر روی این ایزوگام ها اثر چندانی نخواهد گذاشت.

بنابراین با توجه به نیاز مشتریان به این ایزوگام ها فروشگاه عرضه ایزوگام طرح سنگ ضخیم به شیوه های متنوعی به توزیع این محصول در بازار می پردازد که از جمله روش های رایج برای تهیه این ایزوگام ها می توان به شیوه سنتی و اینترنتی اشاره کرد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید