مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی عایق رطوبتی چوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات قابل توجه عایق رطوبتی مایعپخش انواع عایق رطوبتی چوب

ما در سردترین و مرطوب ترین زمان سال قرار داریم که در آن گذراندن اوقات در خانه ای که از عناصر بیرون محافظت نشده است لذت بخش نیست. چوب عنصری است که به شما امکان می دهد خانه خود را از همه پدیده های زمستانی مانند سرما ، باد ، باران ، رطوبت و غیره جدا کنید اما لازم است بدانید که چگونه آن را انجام دهید. عایق رطوبتی چوب ماده ای است که به بهترین شکل عمل عایق بندی این ماده را انجام می دهد.

خرید کلی عایق رطوبتی چوب

خصوصیات قابل توجه عایق رطوبتی مایع

خصوصیات قابل توجه عایق رطوبتی مایع اگر با نمای بیرونی خانه شروع کنیم ، استفاده از مواد عایق رطوبتی مایع در حین ساخت مهم است. ما می توانیم برای سیستم خارجی عایق حرارتی (SATE) را انتخاب کنیم. این سیستم از قرار دادن پانل های الیاف چوب تشکیل شده است. این پایدار است ، باعث صرفه جویی در انرژی ، جلوگیری از پل های حرارتی ، نفوذ ناپذیری نما می شود و به آن اجازه می دهد تنفس کند.

تجمع رطوبت در دیواره های خارجی به طور کلی به دلیل نفوذ رطوبت از قسمت های خارجی نیست ، بلکه به دلیل تراکم بخار آب است که از طریق دیواره ها در طی ماه های زمستان از داخل به خارج منتقل می شود. در واقع ، تمام موادی که برای ساخت دیواره ها استفاده می شود ، در حد کم یا زیاد در اثر عبور بخار آب نفوذ پذیر است. از آنجا که بخار از طرف گرم فشار بیشتری دارد ، مقدار مشخصی بخار از هر روز به طرف سرد منتقل می شود. در یک دیوار عایق شده ، افت دما به حدی است که نقطه شبنم در داخل ماده عایق قرار دارد.

بخار هنگام عبور از آن نقطه ، دیواره را متراکم و مرطوب می کند. بیشتر مواد دیواری مانند چوب ، تخته گچ ، و غیره اجازه می دهد بخار نسبتاً راحت عبور کند. در طی یک دوره طولانی سرما ، چندین لیتر آب می تواند در مواد عایق جمع شود و این افزایش وزن پیدا کرده و می تواند پایین بیاید ، و قسمت هایی از دیوار را بدون عایق رها کرده و خاصیت عایق بندی خود را از دست می دهد. علاوه بر این ، خواب و راستای در تماس دائمی با آب می توانند دچار حملات شوند.

پخش انواع عایق رطوبتی چوب

پخش انواع عایق رطوبتی چوب مجموعه ما اقدام به پخش عایق رطوبتی نموده است. این نوع روکش چوب به دلیل خاصیت بازدارنده شعله به ویژه برای جداسازی رطوبت ، ضربه و حتی آتش بسیار مفید است. فراموش نکنیم که تمیز کردن آنها آسان است. ین فقط در اتاق های نشیمن یا اتاق خواب استفاده نمی شود ، همچنین روکش چوب به مناطق دیگر مانند حمام و خارج از خانه تا محل های تجاری ، هتل ها ، سالن های نمایش ، کلاس ها و غیره گسترش می یابد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید