مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کلی ایزوگام متری با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره ویژگی های ایزوگام رنگیخرید مستقیم ایزوگام متری با کیفیت

صادرات کلی ایزوگام متری با کیفیت در انواع مختلف به کشورهای گوناگون در سالهای اخیر از رونق خاصی برخوردار بوده است. کیفیت عالی نوع صادراتی و ارائه قیمت های مناسب تر، کشورهای واردکننده را به خرید بیشتر این محصول سوق می دهد. حمل و نقل محصولات صادراتی عموما به صورت زمینی یا دریایی با توجه به مسافت مورد نظر از کشور ما صورت می پذیرد.

صادرات کلی ایزوگام متری با کیفیت

درباره ویژگی های ایزوگام رنگی

درباره ویژگی های ایزوگام رنگی ایزوگام های رنگی از تولیدات جدید کارخانه های تولیدی ایزوگام می باشند. این محصول با داشتن انواع رنگ در طیف رنگی تولیدی می توانند از کاربردهای گوناگونی در زمینه صنعت ساخت و ساز برخوردار شوند.

درباره ویژگی ایزوگام رنگی می توان این نکته را ابتدا بیان نمود که داشتن مواد رنگی در ترکیبات به کار رفته این محصول، یکسان سازی رنگ زمینه فضای مورد استفاده را امکان پدیر ساخت. عموما برای استخر و فضاهای مرطوب که دارای رنگ پذیری مختلفی هستند می توان رنگ های دلخواه و مناسبی از این محصول را جهت عایق سازی کف و دیواره استخر انجام داد‌.

عموما ایزوگام ها جهت عایق کردن سطح مورد نظر در برابر رطوبت به کار می روند ولی امروزه با گسترش علم تولیدات این محصول، تولید کنندگان با به کارگیری مواد مختلف علاوه بر عایق رطوبت، عایق صدا و حرارت نیز تولید می نمایند که می تواند کاربرد وسیع تری را در زمینه صنعت از آن خود نمایند.

خرید مستقیم ایزوگام متری با کیفیت

خرید مستقیم ایزوگام متری با کیفیت خرید ایزوگام متری عموما برای عایق کردن بام تمامی مراکز مسکونی و غیر مسکونی صورت می گیرد.این محصول با داشتن عرض مناسب و طول زیاد که برای حمل و نقل آسان تر به صورت رولی پیچیده می شوند به فروش می رسد.

خرید مستقیم ایزوگام متری باکیفیت با حجم عمده عموما توسط ساختمان سازان و انواع دکوراسیون کاران صورت می گیرد. عموما مهندس ساخت یک برج مسکونی برای پایان پذیری کار واحدسازی، با عایق کردن پشت بام می تواند استاندارد ساخت بنا را منجر شود. عموما علاوه بر بام، دارا بودن استخر آم بنا نیز می تواند الزام عایق سازی استخر را برای ساختمان ساز ایجاد نماید.

امروزه جهت عدم نشتی رطوبت در بخش های سرویس بهداشتی از کف یک واحد به سقف واحد پایینی، اقدام به عایق سازی می نمایند. در ابن مکان ها ایزام‌ماری کاربرد ویژه ای دارد که حمل و نقل راحت تری را نیز دارا می باشند‌.

قیمت این محصولات متری براساس کیفیت، نوع ضخامت، انواع گوناگون و در آخر برند تولیدی متغیر می باشد. اما خریداران با جویا شدن قیمت هر متر از نوع ایزوگام مورد نیاز، با محاسبه متراژ فضای لازم به عایق، می تواند هزینه پرداختی را محاسبه نماید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید