مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده ایزوگام نقره ای شرق

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع ایزوگام بدون فویلپخش مستقیم ایزوگام نقره ای شرق

ایزوگام نقره ای شرق یکی از محبوب ترین و بهترین نوع ایزوگام بوده که برای عایق کردن پشت بام، حمام، سرویس بهداشتی و استخر بهترین گزینه می باشد. مناطقی که بیشتر از سایر شهرها در آنجا بارندگی می شود، باید از نوع درجه یک این دست از مصالح خریداری کرده و استفاده نمایند تا نم و رطوبت به داخل ساختمان نفوذ نداشته باشد. صادر کننده ایزوگام نقره ای شرق، بهترین ایزوگام ها با درجه کیفی عالی را برای صادرات انتخاب و به کشورهای دیگر صادر می کند.

صادر کننده ایزوگام نقره ای شرق

آشنایی با انواع ایزوگام بدون فویل

آشنایی با انواع ایزوگام بدون فویل فویل استفاده شده بر بخش رویی ایزوگام باعث انعکاس نور خورشید در فصل زمستان شده که به همین خاطر باعث داغ شدن بخش رویی محصول شده و به همین خاطر برف های موجود بر روی آن، با سرعت بیشتری تبخیر خواهند شد. بخش بزرگی از قیمت ایزوگام را فویل آلومینیومی تشکیل میدهد که برخی از شرکت های تولیدی برای ساخت ایزوگامی با بازه قیمتی پایین، فویل آن را حذف کرده و تنها از موادی مانند: تریشه، پودر معدنی، قیر و مواردی از این قبیل استفاده می کنند. این نوع محصول در بازار با نام ایزوگام بدون فویل نیز شناخته می شود که اغلب با رنگ مشکی عرضه شده است. در ادامه مقاله سعی داریم تا به مدل های مختلف ایزوگام که اغلب در داخل کشور تولید می شود بپردازیم.

انواع ایزوگام موجود در بازار:

  • ایزوگام بدون فویل
  • ایزوگام فویلدار
  • ایزوگام های دمیده
  • ایزوگام نوع طرح دار

ایزوگامی که برای ساخت آن از فویل استفاده نشده، مناسب ترین عایق برای بخش های داخلی ساختمان که از تابش نور خورشید بی بهره اند می باشد که محل مورد نظر را در برابر رطوبت عایق خواهند کرد. آپارتمان های چند طبقه از مهم ترین بخش هایی هستند که برای جلوگیری از ورود نم و آب به طبقه های زیرین، حتما باید از ایزوگام در بخش حمام، دستشویی و آشپزخانه استفاده کرده باشند که اغلب، این کار در هنگام سفت کاری ساختمان انجام شده و سپس کاشی و سرامیک بر روی ایزوگام نصب خواهد شد.

پخش مستقیم ایزوگام نقره ای شرق

پخش مستقیم ایزوگام نقره ای شرق پخش ایزوگام در کشور توسط فروشگاه های معتبری انجام می گیرد که در میان تمامی محصولات موجود، ایزوگام نقره ای شرق از بهترین و مورد اعتمادترین ایزوگام ها شناخته شده و طی سالیان اخیر، امتحان خود را به خوبی پس داده است.

الیاف مصنوعی و قیر استفاده شده در ایزوگام مدل بدون فویل، از بخش های اصلی این نوع مصالح هستند که از ارزان ترین و پرکاربردترین ایزوگام ها در بازار شناخته شده و شما می توانید آنها را به صورت رولی، ژله ای، چسبی یا بدون چسب تهیه کرده و استفاده نمایید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید