مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع ایزوگام طرح سنگ درجه 5

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ظاهری مهم ایزوگام طرح سنگبازار پخش انواع ایزوگام درجه 5

فروشنده انواع ایزوگام درجه 5 طرح سنگ، توانسته توسط دستگاه‌های پیشرفته ایزوگام هایی را در رول های مختلف تولید نماید که به خاطر کیفیت مطلوب آنها، این محصولات در بازار با نام ایزوگام صادراتی ارزان قیمت نیز شناخته می شوند. برای تولید ایزوگام درجه 5 باید از مواد مناسبی استفاده شده باشد تا انتظار طول عمر بیشتری از محصول داشته باشیم. این نوع ایزوگام ها دارای ضخامت کمتری هستند که علاوه بر آن، سبک و قابلیت حمل آنها نیز آسان می باشد.

فروشنده انواع ایزوگام طرح سنگ درجه 5

مشخصات ظاهری مهم ایزوگام طرح سنگ

مشخصات ظاهری مهم ایزوگام طرح سنگ برخی از شرکت های تولیدی به جای استفاده از فویل آلومینیومی در بخش رویی ایزوگام، این نوع مصالح را به صورت طرح دار تولید می کنند که علاوه بر زیبایی، در استحکام بخشیدن به محصول اصلی نقش مهمی را ایفا می کند. ایزوگام طرح سنگ می‌تواند در بخش های مختلفی از جمله دیوارها استفاده شود که از آن به عنوان عایق مناسب و ارزان قیمت نیز یاد می شود.

مهمترین مشخصات ظاهری ایزوگام های طرح سنگ:

  • دارای طرح هایی با مدل سنگ های متفاوت
  • استفاده از رنگ های ترکیبی روشن و تیره
  • شباهت زیاد و نزدیک به سنگ و آجر

سنگ هایی که بر روی ایزوگام طرح دار چاپ شده است به گونه ای است که در برابر نور خورشید و آب دوام زیادی از خود نشان داده و در طول استفاده تغییری در رنگ و یا ساختار آن به وجود نخواهد آمد. شرکت های تولید کننده ایزوگام های طرح سنگ، توانسته اند محصولاتی را طراحی نمایند که برخی از آنها اشکالی با سنگ های مختلف در اندازه های یکسان و یا غیر یکسان دارند. ایزوگام طرح دار تنها در مدل طرح سنگ نبوده بلکه برای تولید برخی از آنها از انواع طرح های آجر و چوب نیز استفاده می کنند که این گونه مصالح نیز دارای زیبایی چشم نوازی هستند و محل مورد استفاده را بیش از پیش زیبا و منحصر به فرد می کنند.

بازار پخش انواع ایزوگام درجه 5

بازار پخش انواع ایزوگام درجه 5 ایزوگام ها از نظر لایه و ضخامت در مدل های مختلفی ساخته شده اند که درجه کیفی آنها نیز با هم تفاوت زیادی دارد. محصولات درجه یک اغلب به صورت سه لایه ساخته شده‌اند و در بخش پشت بام بیشترین استفاده را داشته که می توانند بهترین عایق برای محلی که نصب شده است باشند. در این میان محصولاتی نیز وجود دارد که بازه قیمتی کمتری داشته و ضخامت کمتری نیز دارند این نوع ایزوگام ها با نام ایزوگام درجه 5 در فروشگاه ها یافت میشود که مورد مناسبی برای عایق کردن سطوحی مانند حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشند. پخش ایزوگام درجه 5 توسط فروشگاه اینترنتی ما انجام می شود و شما می توانید آنها را در رولهای ده متری تهیه نمایید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید