مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عایق رطوبتی اصل بتن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی عایق رطوبتی بتن در صنعتپر فروش ترین عایق رطوبتی بتن اصل ایرانی

عایق رطوبتی بتن از دو جزء تشکیل شده است. مواد اصلی آن سیمان است و به صورت یک پودر با آب مخلوط می شود. و به این روش تولید می شود و به راحتی بر روی سطح های مختلف مانند آجر و بتن قرار می گیرد و قابل اجرا است.
به این دلیل که این محصولات پس از خشک شدن خاصیت لاستیکی به خود می گیرند و به همین خاطر در اثر ضربه و یا فشار های وارد شده و همچنین تغییرات دما هیچ گونه تاثیری بر روی آن نداشته است. و همچنین باعث شکسته شدن و یا ترک خوردن آن نمی شود.

فروش عایق رطوبتی اصل بتن

کارایی عایق رطوبتی بتن در صنعت

کارایی عایق رطوبتی بتن در صنعتبه خاطر این که این محصولات ب پایه سیمان هستند، عاری از هر نوع مواد سمی نیز بوده اند و می توان از آنها برای داخل مخازن آب آشامیدنی نیز استفاده کرد. از جمله کارایی های عایق رطوبتی بتن در صنعت به این صورت می باشد که برای آب بندی و همچنین عایق کاری استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد.
برای عایق های سرویس بهداشتی ها بسیار مناسب بوده اند.اگر در پشت بامها نیاز به عایق بندی دارید بهترین گزینه استفاده از این محصول می باشد. برخی از بالکن ها در معرض رطوبت قرار دارند این محصول برای بالکن ها بسیار کاربردی می باشد.
اگر ساختمانی و یا دیواری در محل منفی یک آپارتمان ساخته شده است و رطوبت و نم آن را اذیت می کند بهترین گزینه استفاده از این محصولات است. همچنین لوله های آب و فاضلاب اگر نشتی دهند و یا برای جلوگیری از نشتی از این عایق استفاده می کنند.
دیوار هایی که در معرض باران قرار دارند برای محافظت آنها بهترین گزینه عایق رطوبتی بتن است. برخی از افراد برای محکم کاری و دوری از هر گونه نم و رطوبت حتی در زمانی که پی ساختمان را چیدند و یا در حال مراحل ابتدایی هستند هم از این محصول جهت جلوگیری استفاده می کنند.
برای دوام و ماندگاری بهتر کولر کف کولر را نیز عایق می زنند. که عایق رطوبتی بتن بهترین نوع عایق برای این کار می باشد.

پر فروش ترین عایق رطوبتی بتن اصل ایرانی

پر فروش ترین عایق رطوبتی بتن اصل ایرانیعایق ایرانی یکی از بهترین نوع عایق ها می باشد و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد.فروش عایق بتن باید در نمایندگی های مرکزی آن صورت گیرد. تا در کنار یک محصول با کیفیت و مرغوب یک حصول ارزان هم خریداری کنید.
پرفروشترین عایق رطوبتی همین عایقی است که از بتن ساخته شده است. به این دلیل که هم دوام و کاراییی بسیاری دارد و هم قیمت مناسبی نسبت به عایق های دیگر ر ا دارا می باشد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید