مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده ایزوگام چالوس در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید ایزوگام چالوسنرخ نهایی انواع ایزوگام در چالوس

فروش عمده ایزوگام چالوس در ایران بسیار افزایش یافته است، زیرا ایزوگام های چالوس بسیار محکم و مقاوم بوده و به راحتی دچار پوسیدگی و نقص در حین نصب نمی شوند.امروزه بیشتر مردم این ایزوگام های چالوس را خریداری می کنند‌. 

فروش عمده ایزوگام چالوس در ایران

راهنمای خرید ایزوگام چالوس

راهنمای خرید ایزوگام چالوسفروشنده ما در مراکز و فروشگاه ها، راهنمای خرید ایزوگام چالوس می باشد که انواع آنها را به شما معرفی کرده و در پایان، شما باید براساس بودجه و نیاز خود انتخاب کنید‌. 

ایزوگام چالوس می تواند 95٪ از حرارت تابشی را مسدود کند و عملکرد حرارتی برتر را ارائه می دهد. ایزوگام چالوس نشان دهنده فرار گرما در جهت فضای داخلی خانه شما است.  با استفاده از ضرر ، صورتحساب گرمایش را کاهش می دهد.  در ماه های تابستان ، گرمای دور از خانه را منعکس می کند تا صورتحساب شما را کاهش دهد.

 پانل های آب بندی و به درستی ضربه زدن به آنها با نوار درزندگی همه هوایی یا نوار فویل آلومینیومی با هوای سرد همه قسمتها در برابر نشت قرار گرفته و اتلاف انرژی تابشی را کاهش می دهد.

 بسته بندی لوله های در معرض عایق بازتابنده باعث کاهش احتمالات تراکم ناشی از لوله های سرد شده و از بین رفتن گرما در لوله های گرم می شود.

 عایق بندی بخاری آب شما با همان مواد بازتابنده و نوار باعث می شود تجهیزات بهینه تر عمل کنند.

ایزوگام چالوس در مقابل موانع تابشی اگرچه به طور متناوب مورد استفاده قرار می گیرد، ایزوگام چالوس مانند سدی تابشی نیست.  بله ، هر دو آنها به طور متوسط ​​95-96٪ از گرمای تابشی را نشان می دهند که به سطوح آنها در سراسر و فضای هوا برخورد می کند.  و بله ، هرکدام می توانند رتبه بندی HERS و / یا عملکرد انرژی ساختمان را افزایش دهند.

 با این حال ، یک سد تابشی یک لایه نازک از آلومینیوم است که در فضای هوایی قرار می گیرد تا انتقال حرارت تابشی بین یک سطح تابش گرما (مانند یک سقف داغ) و یک سطح جذب گرما (مانند عایق کاری اتاق زیر شیروانی معمولی) را مسدود کند.  یک مانع تابشی با کیفیت دارای یک لایه تقویت کننده در وسط (به طور معمول از آن به عنوان یک پارچه بافته شده است) برای ساخت محصول مقاوم و در برابر پارگی است.

نرخ نهایی انواع ایزوگام در چالوس

نرخ نهایی انواع ایزوگام در چالوسنرخ نهایی انواع ایزوگام چالوس ثابت نیست و دچار تغییراتی می شود. انواع ایزوگام های چالوس قیمت های متفاوتی داشته و قیمت آنها ممکن است هر سال دچار افزایش شود. نرخ نهایی این محصول توسط تولید کنندگان مشخص می شود. 

یک محصول عایق بازتابنده محصولی ضخیم تر با لایه میانی “عایق” مانند فایبرگلاس ، کف یا حباب های هوا است.  به دلیل وجود لایه عایق کوچک ، یک محصول عایق انعکاسی به خودی خود به یک مقدار R-Value معمولاً در حدود 1.0 می رسد.  در حالی که این R-Value فقط برای محصول است ، در صورت نصب در برنامه های خاص با فضای هوای مرده (حفره بسته شده و بدون حرکت هوا) مقدار R-Value بسیار بیشتری حاصل می شود.  فضای هوای مرده است که R-Value اضافی را فراهم می کند و فضای هوای مرده هر چه بیشتر باشد ، R-Value کلی بیشتر خواهد شد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید