مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش عایق رطوبتی کف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

5 ویژگی مهم عایق رطوبتی سرامیکقیمت انواع عایق رطوبتی کف ساختمان

برای اینکه بتوان ساختمان را از آسیب های متنوعی همچون، رطوبت، اشعه فرابنفش، میکروارگانیسم های متنوع و… در امان نگه داشت، عایق رطوبتی گزینه ی مناسبی برای استفاده می باشد.مرکز پخش عایق رطوبتی کف ساختمان، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این زمینه سایزهای متنوعی وجود دارند و هر فردی می تواند بنا به نیاز خود نمونه ای از آن ها را خریداری نماید.

مراکز پخش عایق رطوبتی کف ساختمان

5 ویژگی مهم عایق رطوبتی سرامیک

5 ویژگی مهم عایق رطوبتی سرامیک عایق بندی از بهترین مواد جهت آب بندی مصالح می باشد. در حال حاضر ما دارای انواع سیستم عایق بندی هستیم که از رایج‌ ترین آن ها ایزوگام و قیرگونی می‌باشد. در واقع این محصول می‌ تواند از رطوبت یا نم زدگی سازه های شما جلوگیری نماید و همچنین مانع از حضور حشره و قارچ در سطح ساختمان شما خواهد شد.

از انواع عایق های رطوبتی برای موارد بسیار زیادی استفاده می شود، از رایج‌ ترین آن ها عایق رطوبتی سرامیک، قطعات سفالی، استخر، عایق کاری پشت بام سرویس بهداشتی آشپزخانه کف و بدنه کولر و استفاده می شود.

عایق های رطوبتی باعث افزایش دوام و مقاومت سازه های شما خواهد شد، کاربرد آن ها بسیار راحت و آسان است و از صرفه اقتصادی برخوردارند. در برابر فشار آب بالا مقاومت بالایی داشته و مانع از ایجاد تلفات در سطح زیرین می شود. علاوه بر این در برابر اشعه uv از خود مقاومت نشان می‌ دهد و با استفاده از آن ها سرعت انجام کار شما بسیار بالاتر خواهد رفت.

یکی از انواع عایق های رطوبتی سیستم قیر و گونی می باشد، این سیستم کاملاً سنتی است و در زمان های گذشته از کارایی بسیار زیادی برخوردار بودند. این محصولات در ابعاد متنوع و همچنین سازه های مختلفی در بازار وجود دارند که هر فردی می تواند بنا به نیاز خود نمونه ای از آن ها را خریداری نماید. قیر و گونی دارای بافت ریزی هستند و فاقد آلودگی می باشند.

از سیستم های دیگر عایق کاری می‌ توانیم به ایزوگام اشاره داشته باشیم. این محصولات با تکیه بر علم و تکنولوژی به وجود آمده و ساختمان را در برابر رطوبت ناشی از برف و بارانی امن نگه می دارند. در حال حاضر انواع ایزوگام نسبت به نمونه ی قیر و گونی کارایی بیش تری دارد.

قیمت انواع عایق رطوبتی کف ساختمان

قیمت انواع عایق رطوبتی کف ساختمان قیمت عایق رطوبتی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، از مهم‌ ترین آن ها می‌ توانیم به جنس عایق رطوبتی اشاره داشته باشیم. علاوه بر این ابعاد عایق رطوبتی بر روی قیمت تمام شده این سری از محصولات تأثیر گذار است، اما شما می توانید با آن ها خرید خود را به صرفه تر کنید و در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید، در این صورت خرید برای شما به صرفه تر خواهد شد و می توانید با نازل ترین قیمت محصول را تهیه نمایید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید