مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه ایزوگام سقف آپارتمان جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش محاسبه قیمت ایزوگام سقف آپارتمان جدیدویژگی ایزوگام پشت بام اصل

امروزه مواد گوناگونی برای ساختمان های بزرگ درست کرده اند که یکی از آن ها ایزوگام سقف آپارتمان است که جهت حفاظت از جلوگیری تا در برابر رطوبت و جلوگیری از آب دادن شیار های ساختمان ها درست کرده اند. 

هزینه ایزوگام سقف آپارتمان جدید

روش محاسبه قیمت ایزوگام سقف آپارتمان جدید

روش محاسبه قیمت ایزوگام سقف آپارتمان جدیدمعیار های قیمت گذاری ایزوگام وابسته به نوع آن مانند چسبی باشد یعنی خودش بدون حرارت بچسبد یا حرارتی باشد یعنی با حرارت لایه ای از آن ذوب شده و به آن قسمتی که می‌خواهید بچسبد. 

از پارامتر های قیمت گذاری ایزوگام می توان به نوع مواد به کار رفته در ایزوگام، برند های ایزوگام، اندازه ی بسته بندی آن، مقدار چسبندگی آن اشاره کرد که این ها مهمترین پارامتر های قیمت‌گذاری ایزوگام است و قیمت ایزوگام وابسته به این موارد می باشد. 

محصولات صادراتی ایران بیشتر به کشور های همسایه از جمله (افغانستان، ترکمنستان، عراق، پاکستان) است که این ها جزو کشور های صادراتی ایران هستند. 

ایران از نظر صادرات محصولات خود در حال پیشرفت است زیرا هم از نظر کیفیت مناسب است و هم از لحاظ قیمت مناسب است. 

ایران از لحاظ محصولات کارخانه های زیادی دارد که به دلیل کیفیت و قیمت محصولات آن ها این کارخانه ها را در سطح های متفاوتی قرار می دهد و این سطح ها باعث افزایش صادرات برند هایی می شود که در سطح بالاتری قرار دارد و این برای برند های معتبر بسیار خوب است و باعث سود چند برابری این برند ها می شود. 

ویژگی ایزوگام پشت بام اصل

ویژگی ایزوگام پشت بام اصلامروزه که علم پیشرفت کرده است انسان ها مواد بسیار مؤثری برای راحتی زندگی خود بوجود آورده اند که یکی از مؤثر ترین آنها ایزوگام است که انسان ها از نمونه های مختلف آنها در سقف ساختمان ها، دیوار، داخل خودرو ها، داخل استخر ها و در خیلی از چیز های دیگر استفاده می‌کنند. 

عایق رطوبتی که بیشتر به کار مشترک بین ایزوگام ها، شباهت دارد و می توان گفت که عاق رطوبتی نوعی ایزوگام با مواد تشکیل دهنده ی متفاوت است و به دلیل مواد خارجی که در این عایق های رطوبتی استفاده می شود قیمت بالایی نسبت به ایزوگام دارد و این خود یکی از معایب آن است که مصرف کننده را به سمت ایزوگام می کشاند و می توان گفت که امروزه بیشترین فروش را ایزوگام ها برای کاربرد عالی و قیمت مناسب دارد. 

ایزوگام ها به دلیل کاربرد زیادی که در ساختمان سازی دارد یکی از پرفروش ترین نوع هم مواد های خود است که به دلیل حرارت دادن آن و چسبندگی بسیار عالی که بین ایزوگام و اجسام ایجاد می کند به این مقام فروش رسیده است. 

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد شیخی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09193758230

phone icon شماره تماس دفتر: 02128421517

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@isoroofcover.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید