مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات کلیدی در انتخاب ایزوگام مایععرضه کننده ایزوگام صادراتی با کیفیت

ایزوگام هایی که نام صادراتی را یدک می کشند، باید از بهترین نوع مواد اولیه ساخته شده باشند تا بتوانیم آنها را در سطح وسیعی به کشورهای دیگر صادر نماییم. پخش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت در ایران توسط فروشگاه اینترنتی انجام می شود که مدل های مختلفی از ایزوگام از جمله ایزوگام دمیده، فویل دار، طرح دار، بدون فویل، رنگی و… در بهترین کیفیت و بالاترین ضخامت تولید و برای صادر به کشورهای دیگر آماده می شوند.

پخش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت

نکات کلیدی در انتخاب ایزوگام مایع

نکات کلیدی در انتخاب ایزوگام مایع ایزوگام مایع از مصالحی است که برای ترمیم ایزوگام های قبلی، قیر گونی و موارد دیگر استفاده می شود. علاوه بر آن، این نوع ایزوگام می تواند بهترین انتخاب برای سطوح ناهموار باشد که نمی توان از ایزوگام های رولی استفاده کرد. شرکت های تولیدی، ایزوگام مایع را در حجم های مختلفی عرضه نموده اند که هر کدام در بسته بندی مخصوصی قرار گرفته است. نحوه نصب این نوع ایزوگام با مدل های دیگر تفاوت داشته و نیاز به ابزارهای مخصوص می باشد.

کاربردهای ایزوگام مایع:

  • عایق کردن دیوارهای داخلی و خارجی، سقف، کف ساختمان
  • پر کردن درزها
  • عایق کردن سطوحی مانند فلز برای جلوگیری از زنگ زدی و فرسایش
  • ترمیم عایق های قدیمی
  • قابل استفاده در بخش حمام و آشپزخانه

ایزوگام مایع بهترین ایزوگام ترمیمی شناخته می شود که فقط در بخش ساختمان استفاده نشده بلکه از بهترین نوع آنها جهت ترمیم درزهای آسفالت نیز استفاده می شود. ایزوگام مایع پس از سرد شدن مقاومت بالایی از خود نشان می دهد که تابش نور خورشید نمی تواند باعث ذوب شدن آن شود و مناطقی که شرایط آب و هوایی مناسبی ندارند و مدام در معرض یخبندان و بارش باران می باشند می توانند از ایزوگام مایع برای عایق کردن فضای مورد نظر استفاده کنند.

یکی از بخش های مهم دیگر که می توان برای عایق کردن و جلوگیری از نفوذ آب از ایزوگام مدل مایع استفاده کرد، بخش استخر می باشد که علاوه بر کف، در دیواره های آن نیز می توان از بهترین نوع ایزوگام استفاده نمود.

عرضه کننده ایزوگام صادراتی با کیفیت

عرضه کننده ایزوگام صادراتی با کیفیت ایزوگام صادراتی باید ویژگی هایی داشته باشد که از جمله آنها می توان به: انعطاف پذیری بالا، چسبندگی عالی، نصب سریع، مقاومت در برابر مواد قلیایی و اسیدی، قابلیت خود ترمیمی و قیمت مناسب می باشد. عرضه ایزوگام صادراتی، با کیفیت ها و ضخامت های مختلفی ارائه می شود که برخی از آنها به صورت رولی که از رایج ترین نوع ایزوگام در بازار می باشد بوده و برخی نیز در مدل های مایع و یا ژله ای می باشند که بهترین انتخاب برای ترمیم و عایق کردن مکان های مختلف در دنیا شناخته شده اند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید